| Fuel Filter 2992662 FS19821 BF1365 Parameter: |
| Part Number | 2992662 FS19821 BF1365 |
| Brand | Tamfiney |
| Weight | 765 g |
| Height | 184 mm |
| Outer Diameter | 96 mm |
| Inner Diameter/ Thread Size |
M16 X 1.5 |
| Minimum Order | 100 PCS |
| Place of Region: | Zhejiang, China |
| Payment Terms: | T/T |
| Price Terms: | FOB |
| Lead Time: | 30 to 50 days based on order quantities |
| Market Type: | After Market |
| Current Export Market: | Southeast Asian,North America, South America, Western Europe, Eastern Europe, Africa, Oceania |
Applications:
- IRISBUS GX 327MAGELYS HD 12.2MAGELYS HD 12.2MAGELYS HD 12.8MAGELYS HD 12.8MAGELYS HDH 13MAGELYS HDH 13MAGELYS HDH 13.8MAGELYS HDH 13.8
• IVECO 100 KVAC 13 ENTX20.00A816EUROCARGO II 100E18 K TECTOREUROCARGO II 100E18 TECTOREUROCARGO II 100E22 K TECTOREUROCARGO II 100E22 TECTOREUROCARGO II 100E22 W TECTOR
High Performance Fuel Filter 2992662 FS19821 BF1365




